Ubiquiti UACC-PSU-12V-550W - Hot-Swappable Power Module (550W)
Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód produktu 526072114517
Značka UBIQUITI
Kategorie Průmyslové zdroje z 230V na 12V a méně
Záruka 24 měsíců
Ubiquiti UACC-PSU-12V-550W Napájecí zdroj 12 V / 550 W
Přehled *
Rozměry: 185 × 73,5 × 40 mm *
Hmotnost: 744 g *
Materiál krytu: SGCC ocel *
Vstupní konektor: C14 *
Vstupní napětí: 100–240 V AC *
Vstupní frekvence: 50 / 60 Hz
Elektrické parametry *
Výstupní napětí: 12 V *
Výstupní proud: 45 A *
Celkový výstupní výkon: 550 W